Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2018 19:04
Call of Duty: Black Ops IV w GameStop.
1061V

Call of Duty: Black Ops IV w GameStop. Pracownik przedstawił listę produktów

Jeden z pracowników sieci GameStop postanowił pochwalić się produktami, które już wkrótce trafią do sprzedaży. Gracze mogą szykować się na między innymi koszulki z logiem Call of Duty: Black Ops IV.

Jeśli interesujecie się sceną Call of Duty, to na pewno kojarzycie stronę Charlie Intel. Zespół specjalizuje się w zdobywaniu informacji dotyczących kolejnych produkcji od Activision. To właśnie oni otrzymali zdjęcia od pewnego pracownika sieci sklepów GameStop.

Call of Duty: Black Ops 4 oficjalnie! Premiera znacznie wcześniej

Od ubiegłego roku informujemy naszą społeczność o możliwym pojawieniu się Call of Duty: Black Ops IV w listopadzie 2018 roku. Activision wciąż nie potwierdziło wszystkich plotek, ale dzisiejszy przeciek jest w zasadzie jednoznaczny.

GameStop posiada w swojej bazie produktów kilka gadżetów z Call of Duty: Black Ops IV, więc w zasadzie możemy szykować się na rozgrywkę? W zasadzie już wcześniej brytyjski Eurogamer potwierdził, że tegoroczny Call of Duty to właśnie czwarta odsłona Black Ops.

Gra wskoczy na pewno na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste – wciąż nie wiemy, czy Activision zdecydowało się zaoferować strzelankę posiadaczom najnowszej konsoli Nintendo, ale według pierwszej plotki tytuł zadebiutuje również na Nintendo Switchu.

Warto przypomnieć, że Call of Duty: Black Ops III zostało ujawnione 26 kwietnia 2015 roku.

Call of Duty Black Ops 4 GameStop

Źródło: https://wccftech.com/call-of-duty-black-ops-4-merchandise/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 call of duty: black ops iv Treyarch