Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2018 19:58
TERA z ulepszeniami dla konsolowców. Zwiastun pokazuje nowości
963V

TERA z ulepszeniami dla konsolowców. Zwiastun pokazuje nowości

Twórcy TERA postanowili znacząco ulepszyć i zarazem dostosować produkcję do posiadaczy PlayStation 4 i Xboksów One. Fani wielkich światów mogą liczyć na dopracowany gameplay przystosowany dla konsolowców.

Pod koniec tygodnia odbędą się otwarte testy TERA. Autorzy zapraszają do zabawy graczy na PlayStation 4 i Xboksach One do wypróbowania swojego wielkiego MMORPG. Zanim jednak chwycimy w łapy kontrolery, możemy zapoznać się z konkretnym materiałem prezentującym rozgrywkę.

TERA z otwartą betą na konsolach. Duże MMORPG trafia na PlayStation 4 i Xbox One

TERA trafiła na komputery osobiste w 2011 roku, więc mogę śmiało powiedzieć, że bardzo długo czekaliśmy na zaprezentowanie tej produkcji konsolowcom. Autorzy w międzyczasie dopracowywali wersję na PC, a dodatkowo chcieli mieć pewność, że tytuł zaoferuje odpowiednią jakość na PlayStation 4 i Xboksach One.

Z tego powodu autorzy dopracowali każdą z klas postaci (unikalny system kontroli), przygotowali LockOn (utrzymuje wrogów w zasięgu wzroku), zajęli się ogarnięciem interfejsu użytkownika (w pełni dostosowany do kontrolerów), udostępnili niezbędne funkcje do streamowania, czy też oferują bezpośrednią komunikacje (wchodząc do grupy automatycznie dołączamy do czatu głosowego).

Trudno powiedzieć, czy TERA osiągnie wielki sukces na konsolach, ale możecie mieć pewność, że autorzy chcą zaoferować dynamiczną zabawę szerokiej publiczności. Poniższy zwiastun powinien odpowiedzieć na Wasze wszystkie pytania.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bluehole Studios gameplay TERA zwiastun