Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2018 20:38
Demo Spyro the Dragon w Crash Bandicoot N-Sane Trilogy?
2718V

Demo Spyro the Dragon w Crash Bandicoot N-Sane Trilogy?

Jeśli posiadacie w domach Crash Bandicoot N-Sane Trilogy, to prawdopodobnie otrzymacie możliwość zagrania w odświeżoną wersję Spyro the Dragon. Informacje o wersji demonstracyjnej pojawiły się w kodzie kolekcji.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy trafiło na rynek w połowie ubiegłego roku, ale sympatycy pozycji nadal potrafią odnaleźć w produkcji ukryte smaczki. Jedną z takich ciekawostek jest na pewno wersja demonstracyjna Spyro the Dragon.

Spyro Trilogy Remaster coraz bliżej. Activision przygotowuje się do ogłoszenia

Nie możemy w tym wypadku mówić o screenach, fragmentach rozgrywki, czy też odblokowanym gameplayu. Po prostu jeden z fanatyków Crasha Bandicoota grzebał w kodzie ostatniej kolekcji i natrafił na wzmiankę „SpyroDemo”.

Nie możemy zapomnieć, że według plotek Vicarious Visions pracuje już nad Spyro Trilogy Remaster, które ma zostać ujawnione w marcu i jeszcze w tym roku zadebiutować na PlayStation 4. Sony miało zapewnić sobie roczną ekskluzywność na trzy tytuły:

  • Spyro the Dragon
  • Spyro 2: Ripto's Rage!
  • Spyro: Year of the Dragon

Nadal czekamy na potwierdzenie tych rewelacji od Activision – aktualnie wydawca nie potwierdził prac nad pakietem, ale w ubiegłym tygodniu informowałem o ciekawych ruchach związanych z oficjalnym kontem Spyro na Twitterze.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy spyro the dragon spyro trilogy remaster Vicarious Visions