Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2018 20:58
Bravo Team na zwiastunie. Supermassive Games prezentuje grę na PlayStation VR
911V

Bravo Team na zwiastunie. Supermassive Games prezentuje grę na PlayStation VR

Twórcy Until Dawn już jutro pozwolą graczom zapoznać się z nowym tytułem na PlayStation VR. Studio przygotowało Bravo Team, które skupia się na kooperacyjnym strzelaniu i najnowszy zwiastun pozwala spojrzeć na kilka ujęć z rozgrywki.

Czy Bravo Team będzie hitem PlayStation VR? Mam taką nadzieję, bo gogle Japończyków potrzebują jak najwięcej mocnych tytułów, które nie będą tylko i wyłącznie nudnymi przygodami na kilkanaście minut.

The Wizards z datą premiery na PC. Polski czarodziej trafi na PlayStation VR

Supermassive Games ma już doświadczenie w tworzeniu gier dla wirtualnej rzeczywistości – to właśnie ten zespół stworzył Until Dawn: Rush of Blood, Tumble VR, czy też The Inpatient. W sumie zespół od wielu lat pracuje nad różnorodnymi projektami dla Sony i twórcy w ostatnim czasie zaoferowali graczom między innymi Hidden Agenda, które wykorzystuje PlayStation Link.

Bravo Team miało pierwotnie zadebiutować w ubiegłym roku, ale autorzy potrzebowali więcej czasu na dopracowanie koncepcji. Tytuł oferuje pełne wsparcie PlayStation VR Controller, ale gracze zapoznają się z przygodą również na PlayStation Move, czy też DualShocku 4 – oczywiście najlepsze atrakcje zapewni graczom to pierwsze rozwiązanie.

W pozycji wcielimy się w żołnierzy, którzy utknęli w fikcyjnym państwie na terenie Europy Wschodniej. Zawodowcy muszą poradzić sobie z zadaniem eskorty prezydenta, jednak dochodzi do zamachu, który może wpłynąć na losy całego świata. Podczas rozgrywki będziemy eliminować kolejnych przeciwników za pomocą rozbudowanego arsenału.

Źródło: YouTube.com

Tagi: bravo team Playstation VR Supermassive Games trailer zwiastun