Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2018 14:33
Monster Hunter World na Nintendo Switch stworzony przez autorów Batman: Arkham Knight (PC)?
824V

Monster Hunter World na Nintendo Switch stworzony przez autorów Batman: Arkham Knight (PC)?

Capcom nie zamierza przenosić Monster Hunter World na Nintendo Switch ze względu na ograniczenia sprzętowe platformy, ale znaleźli się twórcy, którzy chętnie zajmą się produkcją Japończyków. Iron Galaxy jest gotowe na nowe wyzwanie.

Seria Monster Hunter od lat jest kojarzona z konsolami Nintendo, ale najnowsza odsłona nie trafiła na Nintendo Switch. Gracze od wielu miesięcy proszą Capcom o stosowny port, ale Japończycy nie zamierzają pracować nad czwartą wersją.

Monster Hunter World na Nintendo Switch? Capcom: przeszkodą ograniczenia sprzętowe

Mimo wszystko znalazło się studio, które chętnie zajmie się stworzeniem portu. Adam Boyes, były dyrektor wykonawczy w PlayStation, jest teraz dyrektorem generalnym Iron Galaxy i jego ekipa może bez problemu zająć się stworzeniem Monster Hunter World na Nintendo Switch:

„Drogi zespole Monster Hunter w Capcom – rozumiemy, że przeniesienie gry na Nintendo Switch jest wyzwaniem, ale jest to dokładnie to, co robi Iron Galaxy. Dajcie nam znać, a my Was nie zawiedziemy;)”

Wiadomość na pewno trafiła do odpowiednich osób, ale czy  Iron Galaxy to zespół, który powinien pracować nad tym tytułem? Nie możemy zapomnieć, że to właśnie ten zespół stworzył Batman: Arkham Knight w wersji na komputery osobiste, ale również przygotował The Elder Scrolls V: Skyrim na Nintendo Switch.

Wkrótce odbędzie się premiera Extinction od  Iron Galaxy, więc przekonamy się, czy twórcy nie zmarnowali ostatnich lat na kreowanie zupełnie nowej marki.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: adam boyes iron galaxy Monster Hunter World