Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2018 17:33
Ciri z Wiedźmin 3: Dziki Gon jako figurka. Droga i piękna
2710V

Ciri z Wiedźmin 3: Dziki Gon jako figurka. Droga i piękna

Najwięksi sympatycy produkcji CD Projekt RED mogą szykować gotówkę. Prime 1 Studio przygotowuje piękną figurkę Ciri, która jednak uszczupli konta graczy na ponad 2500 zł. To limitowana przyjemność.

CD Projekt RED powinien wkrótce potwierdzić wrzucenie do oferty Geralta w kąpieli – ciekawa figurka jest tworzona przez Dark Horse oraz polskie studio. Jeśli jednak preferujecie Ciri, to powinniście zainteresować się opcją Prime 1 Studio.

Geralt w kąpieli jako figurka. Dark Horse spełnia marzenia fanów

To właśnie ta firma tworzy piękną figurkę Ciri, którą kupimy za dokładnie 2722,80 zł. Nie będzie to na pewno gadżet dla każdego fana Wiedźmina, jednak najwięksi miłośnicy świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego mogą rozważyć taki zakup.

Bohaterka mierzy w tym wypadku 68 centymetrów wysokości i około 34 cm szerokości. Produkt trafi do klientów na przełomie lipca-września, ale tylko 500 osób postawi sobie Ciri na półce, ponieważ autorzy zdecydowali się na mocno limitowaną przyjemność.

Do galerii dorzuciłem serię zdjęć, które mogą skłonić graczy do sięgnięcia po portfel – zwróćcie uwagę na kapitalną pracę nad malutkimi szczegółami. Zamówienia przedpremierowe możecie złożyć na stronie Sideshowtoy.com

Ciri figurka Wiedźmin

Źródło: https://www.sideshowtoy.com/collectibles/the-witcher-3-wild-hunt-ciri-of-cintra-prime-1-studio-9034141/

Tagi: CD Projekt RED Ciri figurka figurki Wiedźmin 3: Dziki Gon