Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2018 20:30
Soulcalibur VI przedstawia Nightmare’a
469V

Soulcalibur VI przedstawia Nightmare’a

„Wielki facet z jeszcze większym mieczem”, czyli Nightmare prezentuje swoje umiejętności na najnowszym materiale z Soulcalibur VI. Twórcy z Project Soul postanowili przedstawić pupila, który jak zawsze wykażę się ogromną mocą.

Project Soul  małymi krokami nie tylko ujawnia, ale również przedstawia kolejnych wojowników, którzy wystąpią w Soulcalibur VI. Najnowszy dziennik pokazuje Nightmare’a, który jest bardzo dobrze znany sympatykom serii.

Soulcalibur VI. Nowy silnik sprawia, że gra będzie wyglądać i działać rewelacyjnie

Nightmare to legenda Soulcalibura. Wojownik wystąpił aktualnie we wszystkich produkcjach i ma na swoim koncie aż dziewięć występów – warto jednocześnie zaznaczyć, żen a początku był dostępny jako Skin, raz jako Boss (Soulcalibur Legends), a miał też okazję trafić do gry w formie DLC (Soulcalibur: Lost Swords).

Na początku tej wielkiej opowieści Nightmare był tylko i wyłącznie „złym” Siegfriedem Schtauffenem, jednak już w Soulcalibur III został oddzielony od mężczyzny i jest teraz uważany za „żywego przedstawiciela Soul Edge/Inferno”. Twórcy podkreślają, że to on jest symbolem zła w uniwersum i nie inaczej będzie oczywiście w Soulcalibur VI.

Materiał pozwala spojrzeć na wiele ataków Nightmare’a, który na pewno odegra istotną rolę w całej historii nadchodzącej odsłony. Deweloperzy już wcześniej zapowiedzieli wielką kampanię, która zadowoli najbardziej wymagających sympatyków świata Soulcalibur.

Oglądajcie i szykujcie miecze!

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera gameplay Project Soul Soulcalibur VI