Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2018 19:03
Tomb Raider. Zobaczcie 10 minut filmu przed premierą
864V

Tomb Raider. Zobaczcie 10 minut filmu przed premierą

Lara Croft powróci do kin już w połowie marca. Polacy muszą zaczekać na tę przygodę do przyszłego miesiąca, ale już dzisiaj możecie spojrzeć sporo fragmentów filmu.

Kampania marketingowa Tomb Raidera trwa. Wytwórnia chętnie dzieli się małymi fragmentami opowieści, które zostały sklejone w jeden materiał i w następstwie możemy spojrzeć na 10-minutową prezentację.

Film Tomb Raider to kopia gry z 2013 roku. Niektóre sceny żywcem wyjęte z produkcji Crystal Dynamics

Tomb Raider trafi do Polski wyjątkowo późno. Dopiero 6 kwietnia zobaczymy nową opowieść Lary Croft, gdy w większości krajów premiera odbędzie się w dniach 15-16 marca, a w Indiach, Singapurze, oraz na Filipinach opowieść zostanie wyemitowana w dniach 8-9 marca.

Mimo wszystko możemy mieć nadzieję, że naprawdę warto czekać na tę historię. W końcu Roar Uthaug (m.in. „Hotel zła”, „Fala”, „Ucieczka”) w mocny sposób inspiruje się grami Crystal Dynamics, a dokładnie produkcją z 2013 roku.

Scenariusz jest w tym wypadku niemal adaptacją gry, ale całość została spisana przez Genevę Robertson-Dworet (m.in. „Captain Marvel”, „Gotham City Sirens”) oraz Alastaira Siddonsa („Trespass Against Us”) – w obu wypadkach nie możemy mówić ogromnym doświadczeniu, ale w zasadzie twórcy otrzymali gotowy produkt od zespołu Square Enix.

Źródło: YouTube.com

Tagi: