Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.03.2018 08:19
Detroit: Become Human. Wypełniony akcją zwiastun przedstawia bohaterów exclusive'a PS4
1951V

Detroit: Become Human. Wypełniony akcją zwiastun przedstawia bohaterów exclusive'a PS4

Sony i Quantic Dream skutecznie podgrzały wczoraj atmosferę wokół kontrowersyjnego Detroit: Become Human. Dzisiaj wydawca dokłada jeszcze jeden węgielek do pieca, podrzucając nam nowy zwiastun gry.

Od wczoraj wiadomo, że w Detroit: Become Human zagramy wcześniej, niż się wydawało. Okazuje się, że ta wyczekiwana przez fanów produkcja uderzy na rynek już 25 maja 2018 r.

Quantic Dream broni się przed zarzutami o rasizm

Dzis pora na kolejny zwiastun Detroit: Become Human. Tym razem Quantic Dream prezentuje nowych bohaterów tej cyberpunkowej opowieści.

W tym miejscu warto przypomnieć, że ostatni zwiastun Detroit: Become Human wywołał spore kontrowersje. Niektóre serwisy zarzuciły Quantic Dream, że w bardzo niestosowny sposób przedstawiło temat przemocy domowej. Oliwy do ognia dolały jeszcze oskarżenia najważniejszych osób w studiu Quantic Dream, które od kilku tygodni tłumaczą się z zarzutów o rasistowskie i szowinistyczne zachowania w firmie (rzekomo David Cage miał wymieniać się z kolegami przerobionymi zdjęciami deweloperów, odzianych w nazistowskie mundury). Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Detroit: Become Human trafi na rynek 25 maja 2018 r.


Tagi: detroit Detroit: Become Human exclusive playstation 4 ps4