Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2018 17:30
The Darwin Project wkrótce sprawdzimy na Xbox One i PC. Twórcy zapowiadają mocne Battle Royale
684V

The Darwin Project wkrótce sprawdzimy na Xbox One i PC. Twórcy zapowiadają mocne Battle Royale

Pamiętacie jeszcze o The Darwin Project? Produkcja została zapowiedziana w ubiegłym roku na E3 przez Microsoft. Twórcy długo czekali z ogłoszeniem konkretnych informacji o grze, ale już w marcu zapoznamy się z produkcją.

Wczoraj miałem okazję potwierdzić wyjście z programu Wczesnego Dostępu przez H1Z1, a już wkrótce kolejna gra będzie sprawdzana przez szerokie grono odbiorców. The Darwin Project w marcu wskoczy do Early Access i Xbox Game Preview.

H1Z1 wychodzi z Early Access. Twórcy prezentują H1Z1 Auto Royale

The Darwin Project to gra z gatunku Battle Royale, która w ostatnich miesiącach była testowana podczas zamkniętej bety. Autorzy są już jednak gotowi na szerokie grono odbiorców i 9 marca tytuł będzie dostępny na Steam oraz Xbox Live.

Aktualnie otrzymamy oczywiście wyłącznie wycinek, który będzie stale ulepszany i dopracowywany przez deweloperów. Twórcy zapowiedzieli, że sympatycy gatunku Battle Royale muszą przygotować około 52 zł.

Zainteresowani otrzymają najnowsze wydanie The Darwin Project, które zawiera liczne poprawki, a jednocześnie pozwoli na między innymi rozgrywanie prywatnych spotkań, branie udziału w specjalnych „Show Director”, a nawet otrzyma możliwość obserwowania spotkań.

Jeśli już dawno zapomnieliście o The Darwin Project, to spójrzcie na poniższy materiał, który w ciekawy sposób przedstawia założenia rozgrywki. Gra wyróżnia się względem innych produkcji elementem survivalowym – w trakcie zmagań musimy między innymi dbać o ciepło bohatera.

Źródło: https://www.dualshockers.com/darwin-project-finally-receives-early-access-xbox-game-preview-release-date/

Tagi: