Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2018 18:48
Far Cry 5 ze świetnym zwiastunem live-action. „W mieście pojawił się nowy prorok”
758V

Far Cry 5 ze świetnym zwiastunem live-action. „W mieście pojawił się nowy prorok”

Ubisoft nie zawodzi. Firma w bardzo przemyślany sposób promuje Far Cry 5 i dzisiaj możemy spojrzeć na materiał z prawdziwymi aktorami. Na filmie główną rolę odgrywa oczywiście Ojciec, który ma przyjemność dołączyć do swojej rodziny nowych członków.

27 marca 2018 roku będziemy świadkami nowej odsłony serii Far Cry. Gracze tym razem zmierzą się z sektą „Brama Edenu”, którą przewodzi Joseph Seed. Mężczyzna dowodzi wiernymi wraz ze swoją rodziną.

Poradnik do Far Cry 5

Najnowszy materiał z Far Cry 5 jest znaczący. To dzisiaj zobaczycie „narodziny największego złoczyńcy w historii serii Far Cry", a nawet poznacie dokładną relację pomiędzy Ojcem a pastorem Jerome zanim ten drugi musiał opuścić swoje stanowisko w hrabstwie. Mężczyzn łączy jedna osoba.

Na plus na pewno trzeba zaliczyć realizację. Ubisoft kolejny raz w przemyślany sposób przedstawia szerokiej publiczności swoją produkcję – sympatycy marki mogą szykować się na walkę z potężną sektą.

Pod względem rozgrywki nie możemy liczyć na wielką rewolucję, jednak samo umiejscowienie wydarzeń oraz Ojciec może zachęcić do tytułu fanów gatunku. Mam szczerą nadzieję, że Francuzi nie zawiodą pod względem historii, która tym razem nie będzie tylko i wyłącznie dodatkiem do rywalizacji z kolejnymi grupami przeciwników.

Tagi: