Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2018 19:47
Gwint z nowym trybem. CD Projekt RED zaprasza na Arenę
671V

Gwint z nowym trybem. CD Projekt RED zaprasza na Arenę

CD Projekt RED rozwija swoją karciankę i od dzisiaj gracze mogą zapoznać się z zupełnie nowym trybem zabawy. Na Arenie porozmawiamy z Panem Lusterko, który za symboliczną kwotę zaprosi śmiałków do ciekawej rywalizacji.

Gwint nadal oficjalnie nie zadebiutował i wciąż czekamy na premierę pierwszej fabularnej historii, ale autorzy nie zapominają o sieciowych pojedynkach. Od dzisiaj na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych możecie zapoznać się z Areną.

CD Projekt RED na E3 2018! Nadciąga prezentacja Cyberpunk 2077 i GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana?

Arena w Gwincie działa na zasadach, które przypominają te znany z innych karcianek. Gracze mogą „kupić” dostęp do rozgrywki i na początku zmagań tworzą talię kart nie zwracając uwagi na głębsze ograniczenia, więc można mieszać frakcje i korzystać z wcześniej nieodblokowanych kart. Następnie rozpoczynamy serię pojedynków, za które zgarniamy nagrody.

Z tego powodu śmiałkowie muszą kombinować i podczas pojedynku tworzyć najróżniejsze taktyki – nigdy tak naprawdę nie mamy pojęcia, czym może zaskoczyć nas przeciwnik, więc w tej sytuacji lepiej planować każdy ruch.

Standardowo – im więcej gramy i im więcej wygrywamy, tym możemy cieszyć się z ciekawszych nagród. Na dobry początek deweloperzy zapraszają wszystkich do zabawy i rozdają każdemu zainteresowanemu 3 bilety do Areny – wystarczy zalogować się do gry.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aktualizacja CD Projekt RED Gwent: The Witcher Card Game gwint zwiastun