Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2018 13:55
Frostpunk z rozbudowanym endgame. Twórcy pokazują wielkie miasto
1309V

Frostpunk z rozbudowanym endgame. Polacy kupią grę w atrakcyjnej cenie!

11 bit studios podgrzewa atmosferę w ten mroźny dzień. Twórcy pokazali kolejny fragment rozgrywki z Frostpunk, który powinien zainteresować wielu graczy. Studio ma pomysł nawet na endgame i rozbudowanie miasta będzie dopiero początkiem problemów.

Nadal nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery Frostpunk, ale w niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać konkretne informacje dotyczące debiutu. Możemy mieć pewność, że tytuł trafi do pudełek, a w późniejszym terminie zostanie przeniesiony na PlayStation 4 i Xboksa One.

Frostpunk w finalnej fazie produkcji. Poznajcie Automatony

"Co czyni człowieka dobrym władcą? Albo ujmując to w inne słowa - co czyni człowieka skutecznym władcą? Jeśli jesteś demokratycznie wybranym liderem w jakimś nowoczesnym państwie albo jeśli rządzisz ostatnim miastem na Ziemi, starającym się przetrwać na zamarzniętej planecie, reguły władania zostają  takie same. Możesz starać się być szlachetnym władcą i słuchać ludu, bez względu na to, czy lud ma rację czy nie, albo możesz wierzyć w to, że twoje chłodne kalkulacje okażą się słuszne w czasie walki o przetrwanie. Wprowadzenie prawa Straż Sąsiedzka może być odpowiedzią na potrzebę poprawy bezpieczeństwa na ulicach... chyba, że uznasz to za niewystarczające lub nieefektywne i zdecydujesz się wysłać strażników, aby zaprowadzili spokój pałkami. Od uważnego, troskliwego nadzorcy do rygorystycznego wizjonera, który stawia przetrwanie ponad przyzwoitością - to będzie spektrum twoich wyborów jako gracza."

Powyższe słowa wypowiedział Aleksander Kauch, główny programista gameplayu we Frostpunku, który zapowiada w taki sposób endgame w Frostpunk. Gracze na początku będą walczyć o przetrwanie z małą grupą ludzi, jednak z biegiem czasu rozbudujemy społeczeństwo i zaczną pojawiać się kolejne problemy.

11 bit studios ponownie pozwoli nam podjąć wiele wymagających decyzji, które często wpłyną nie tylko na jednostkę, ale mogą zrujnować życie całej grupie ocalałych. W tej sytuacji niezbędne będzie dokładne przemyślenie sprawy i wybranie „mniejszego zła”.

Najnowszy dziennik deweloperów pozwala spojrzeć na wielkie miasto – społeczeństwo musi oczywiście jednoczyć się obok generatora ciepła i wygląda to naprawdę ciekawie. Frostpunk może okazać się jedną z niespodzianek 2018 roku.

Na pewno warto zwrócić uwagę, że Frostpunk będzie dostępny w Polsce w atrakcyjnej cenie pudełkowe oraz cyfrowe wydanie kupimy za zaledwie 109,90 zł! Cyfrowe wydanie zostało wycenione na 29,99 euro, czyli około 125 zł.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 11 bit studios dziennik dewelopera frostpunk gameplay