Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.02.2018 14:04
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów może zostać wkrótce ulepszony dla Xbox One X
839V

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów może zostać wkrótce ulepszony dla Xbox One X

Potężna siła Xboksa One X może wkrótce zostać wykorzystana do ulepszenia kolejnej, wyjątkowej produkcji. Gracz dostrzegł informacje Xbox One X Enhanced obok Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Nad tytułem może czuwać zespół Microsoftu.

Amerykańska korporacja zapowiedziała chęć ulepszania kolejnych tytułów z katalogu Wstecznej Kompatybilności. Xbox One X już teraz sprawił, że między innymi Gears of War wygląda znacznie lepiej i działa płynniej.

Xbox One X ulepszy kolejne gry z Xbox 360. Microsoft pracuje nad poprawkami

Albert Penello potwierdził chęć poprawiania następnych produkcji, jednak wciąż nie otrzymaliśmy jakichkolwiek konkretów. Możemy mimo wszystko sądzić, że zespół programistów z Microsoftu zdaje sobie doskonale sprawę z siły marki Wiedźmin i to właśnie Wiedźmin 2: Zabójcy Królów może zostać wkrótce upiększony adnotacją Xbox One X Enhanced.

Jeśli wierzyć informacji z Reddita, w przeciągu kilku najbliższych godzin powinniśmy otrzymać stosowną wiadomość od Amerykanów, ponieważ na Xbox Live pojawiło się stosowne oznaczenie obok drugiej przygody Geralta.

Na dowód mamy poniższą grafikę, jednak wstrzymajcie się z huraoptymizmem do oficjalnej wiadomości. Microsoft na pewno zadba o odpowiednie nagłośnienie sprawy – w końcu Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wciąż cieszy się sporą popularnością.

Wiedźmin 2 Ulepszony

Źródło: https://wccftech.com/the-witcher-2-xbox-one-x/

Tagi: CD Projekt RED wiedźmin 2 Wiedźmin 2: Zabójcy Królów xbox one xbox one x