Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.02.2018 12:37
Injustice 2 w Edycji Kompletnej. Oferta zdradzona przez sklepy przed ogłoszeniem WB Games
719V

Injustice 2 w Edycji Kompletnej. Oferta zdradzona przez sklepy przed ogłoszeniem WB Games

Jeśli wstrzymywaliście się cały czas z nabyciem Injustice 2, to być może teraz otrzymacie bodziec do szarpnięcia się na tę bijatykę.

Dwa sklepy zdradziły istnienie kompletnego wydania Injustice 2. Na stronie Amazon.com pojawiła się już oferta sprzedaży Injustice 2 Legendary Edition.

W ramach edycji Legendary mamy otrzymać "10 dodatkowych postaci" (m.in. Darkseid, Hellboy, Teenage Mutant Ninja Turtles) i pięć kostiumów, które dostępne były w preorderach. W wydaniu pudełkowym otrzymamy, oprócz płyty z Injustice 2, również gustowny steelbook.

Data premiery Injustice 2 Legendary Edition? Wg Amazon do wydania gry dojdzie już 27 marca 2018 r. Tytuł został wyceniony na 60 dolarów. Ofertę usunięto szybko ze sklepu Amazon, ale na serwerach Google zachowała się wersja strony, którą możecie sprawdzić tutaj.

Oferta sprzedaży Injustice 2 Legendary Edition pojawiła się też w jednym sklepie z Malezji. Tutaj opublikowano nawet cały poster promocyjny, który znajdziecie w naszej galerii.

Teraz pozostaje już tylko czekać na oficjalne potwierdzenie tych rewelacji przez WB Games (co powinno nastąpić w najbliższych dniach).

Tagi: injustice injustice 2 wb games

Nie przegap