Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.02.2018 09:38
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy z premierą na Switch. Tylko 540p w trybie przenośnym
934V

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy z premierą na Switch. Tylko 540p w trybie przenośnym

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, która pojawiła się najpierw w magazynie Weekly Jump okazuje się, że Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy zasili bibliotekę tytułów z Nintendo Switch. Pora na pierwsze konkrety na temat tej premiery.

W pakiecie Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy szykowanym z myślą o Nintendo Switch znajdziemy 3 tytuły z serii Ninja Storm, czyli: Naruto: Ultimate Ninja Storm, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3. Gry będą wyposażone we wszystkie wydane DLC.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy w Encyklopedii PPE

Cena? Tutaj niestety wydawca zamierza "kosić" nas prawie jak za nowość AAA, wyznaczając cenę na poziomie 6800 jenów (czyli ok. 220 zł). W trybie lokalnego multiplayera będzie można grać tylko w trybie zadokowanym. Sieciowe zmagania będą dostępne wyłącznie w Ultimate NInja Storm 2 i Ultimate Ninja Storm 3.

Jeśli chodzi o grafikę to Bandai Namco już zadeklarowało, że w wersji na Switch nie uda się uzyskać 1080p. Gra zadziała w trybie zadokowanym w rozdzielczości 1600x900 i w trybie przenośnym w 960x540. Tytuł ma działać w obu przypadkach z płynnością 30fps, tak jak na PS4.

Premiera w Japonii odbędzie się już 26 kwietnia 2018 r. Europa i USA mają poczekać trochę dłużej na wydanie Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy.

W naszej galerii znajdziecie grafikę z okładką wersji na Switch. Poniżej mamy dla was natomiast zwiastun, prezentujący po raz pierwszy grafikę z edycji dla konsoli Nintendo.

 

Tagi: grafika naruto Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy nintendo switch switch