Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2018 16:00
Pure Farming 2018 z kompleksowym wsparciem modów. Twórcy wrzucają do gry buggy z Dying Light
551V

Pure Farming 2018 z kompleksowym wsparciem modów. Twórcy wrzucają do gry buggy z Dying Light

Twórcy z Ice Flames postanowili znacząco rozbudować Pure Farming 2018. Studio zadbało o rozbudowane wsparcie modyfikacji i gracze od dnia premiery otrzymają dostęp do importowania własnych modeli.

Wyobrażacie sobie jeżdżenie po farmie w kultowym wozie Mad Maxa, kapitalnym Cadillacem z Ghostbusters, Chevroletem Camaro z Transformersów lub DeLoreanem DMC-12 z Powrotu do przyszłości? Nic trudnego.

Pure Farming 2018 z 3 trybami. Zwiastun pokazuje wiejskie atrakcje

Studio Ice Flames postanowiło zadbać o fanów modyfikacji i dzięki przygotowanym narzędziom bez problemu wrzucimy do tytułu stworzone modele, a następnie podzielimy się nimi ze społecznością. Dzięki temu nawet jeśli nie macie ogromnego doświadczenia w kreowaniu grafiki 3D, to możecie mieć pewność, że po premierze w Sieci pojawi się mnóstwo najróżniejszych projektów.

Tak o moddingu wypowiedział się główny programista studia Ice Flames, Grzegorz Skwierczyński:

„Modding to ważna rzecz dla społeczności w tym gatunku i po prostu musieliśmy go mieć w grze. Nasze narzędzie jest intuicyjne, elastyczne i pozwala na kreatywność, bo do Pure Farming 2018 mogą trafić nie tylko maszyny rolnicze. Testowaliśmy narzędzie używając jednego z modeli dostarczonych przez Techland, a efekty tego zobaczycie w materiale wideo”.

Fani na pewno przygotowują najróżniejsze projekty, które znacząco rozwiną Pure Farming 2018 – wsparcie modów trafi na PC w dniu premiery. Gra Ice Flames będzie dostępna od 13 marca na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: ice flames pure farming 2018 Techland