Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2018 16:23
Assassin’s Creed: Origins The Curse of the Pharaohs. Gameplay pokazuje walkę z gigantycznym skorpionem
2262V

Assassin’s Creed: Origins The Curse of the Pharaohs. Gameplay pokazuje walkę z gigantycznym skorpionem

W marcu będziemy świadkami premiery drugiego, fabularnego dodatku do Assassin’s Creed: Origins. W The Curse of the Pharaohs główny bohater zmierzy się z najróżniejszymi potworami z egipskiej mitologii, a dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszą prezentację rozgrywki.

Na wstępie na pewno warto wyjaśnić, że Assassin’s Creed: Origins The Curse of the Pharaohs miało trafić do graczy 6 marca, ale autorzy musieli opóźnić premierę. Na szczęście nie będziemy długo czekać na DLC, ponieważ pliki wylądują na serwerach 13 marca.

Assassin's Creed Origins: The Discovery Tour ocenzurowane. Ubisoft zasłania sutki muszelkami

Ubisoft ma wielkie plany na rozwój Assassin’s Creed: Origins. Studio pierwotnie zapowiadało przygotowanie dwóch fabularnych rozszerzeń, ale prawdopodobnie ze względu na bardzo dobre zainteresowanie, firma zdecydowała się zmienić plany.

Wciąż nie wiemy, czy pod koniec roku zagramy w kolejną, wielką odsłonę serii Assassin’s Creed, ale możemy mieć pewność, że twórcy pracują nad świeżutkim dodatkiem do przygody w Egipcie.

Dzisiaj możecie spojrzeć na wspomniany Assassin’s Creed: Origins The Curse of the Pharaohs, czyli historię, w której twórcy postawili na egipską mitologię. Podczas rozgrywki gracze zmierzą się z nieumarłymi faraonami i licznymi potworami. W DLC główny bohater trafi do zupełnie nowego, mistycznego świata, gdzie odkryje źródło klątwy, dzięki której te istoty powróciły do życia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin’s Creed: Origins The Hidden Ones gameplay Ubisoft