Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2018 14:33
Total War: Arena za darmo dla wszystkich. Twórcy zapraszają do zabawy
883V

Total War: Arena za darmo dla wszystkich. Twórcy zapraszają do zabawy

Wargaming Alliance, SEGA i Creative Assembly zapraszają wszystkich zainteresowanych do walki na serwery Total War: Arena. Właśnie wystartowała otwarta beta, podczas której śmiałkowie sprawdzą nawet nową frakcję – Kartaginę.

Total War: Arena nadal oficjalnie nie zadebiutowało, ale Wargaming Alliance, SEGA i Creative Assembly systematycznie rozwijają produkcję i zarazem zwiększają liczbę śmiałków, którzy mogą wypróbować produkcję.

Total War: Three Kingdoms wyciekło, więc SEGA ujawnia grę! Zwiastun pokazuje nową strategię

Właśnie wystartowała otwarta beta Total War: Arena, podczas której zawodnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności podczas walk 10 na 10. Śmiałkowie wskoczą w buty Greków, Rzymian, Barbarzyńców, a nawet przedstawicieli Kartaginy – jest to czwarta, nowa frakcja, która właśnie została dodana do produkcji i gracze w tym wypadku wcielą się w legendarnego Hannibala lub jego brata Hasdrubala. Na ich rozkazy czekają zupełnie nowe jednostki, wliczając w to potężne słonie bojowe.

Tak o wydarzeniu wypowiedział się Evgeniy Shukin, dyrektor wydawniczy Total War: ARENA w Wargaming Alliance:

„Jesteśmy dumni i podekscytowani mogąc zaprezentować naszą pracę graczom na całym świecie. Wraz z beta testerami stworzyliśmy grę, która jest łatwa aby zagrać i zacząć walczyć, ale również świetna dla weteranów gier strategicznych, którzy szukają wyzwania.”

I kilka słów dopowiedział Gabor Beressy, dyrektor Total War: ARENA w Creative Assembly:

„Pasja dla historii i gier online w połączeniu z latami dopracowywania gry przez twórców z pomocą graczy przyniosła otwartą betę dla szerokiej publiczności. Nie możemy się doczekać na reakcje graczy na tę unikatowe doświadczenie serii Total War i już pracujemy nad dodawaniem nowych frakcji i zwartości do Total War: ARENA.”

Cały postęp osiągnięty przez graczy w otwartej becie będzie zachowany przy późniejszej premierze gry. Więcej informacji o grze oraz jak ją pobrać za darmo i grać na oficjalnej stronie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: