Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.02.2018 10:33
Kingdom Come: Deliverance. Sprzedano już 1 milion kopii. Hotfix podnosi wersję gry do 1.2.5
1204V

Kingdom Come: Deliverance. Sprzedano już 1 milion kopii. Hotfix podnosi wersję gry do 1.2.5

W sukces Kingdom Come: Deliverance nie chciał uwierzyć żaden wydawca. Czeskie studio Warhore przez ponad rok szukało wsparcia u różnych firm. Okazuje się, że determinacja ekipy z Pragi się jednak opłaciła.

Kingdom Come: Deliverance już teraz można nazywać dużym sukcesem dla studia Warhorse. Prezes czeskiej firmy powiedział, że Kingdom Come: Deliverance rozeszło się w nakładzie ok. 1 miliona sztuk.

Kingdom Come sprowadza do parteru nawet najmocniejsze pecety

"Mamy ok. 1 milion sprzedanych kopii, kiedy podliczamy wyniki z wszystkich platform i kanałów dystrybucji. Ten rezultat nas pozytywnie zaskakuje, choć z drugiej strony to nie coś, co wydawało się nam nieosiągalne" - powiedział Martin Fryvaldsky, CEO Warhorse Studios.

Jeśli popatrzymy na dane SteamSpy, okazuje się, że Kingdom Come: Deliverance kupiło tylko poprzez Steam ok. 450 tysięcy użytkowników. Możliwe, że wynik sprzedaży na PC jest nawet wyższy, bo SteamSpy aktualizuje swoje dane z 2-dniowym opóźnieniem,

Obecnie studio Warhorse próbuje wyeliminować ze swojego role-playa bugi. Przedwczoraj wydano hotfix, podnoszący wersję Kingdom Come do 1.2.5 (informacja wyświetlana w głównym menu gry).

Zmiany w hotfixie:

  • Naprawa działania przycisku R2 w niektórych kontrolerach
  • Poprawki w działaniu questów z Hans Capon
  • Poprawka działania questa Ginger in a Pickle

Tagi: