Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2018 20:11
Elite Dangerous z wielką i darmową aktualizacją. Twórcy rozpoczynają „1 rozdział”
1181V

Elite Dangerous z wielką i darmową aktualizacją. Twórcy rozpoczynają „1 rozdział”

Frontier Developments ma wielkie plany na rozwój Elite Dangerous. Twórcy zapowiedzieli „1 rozdział”, który trafi do graczy za darmo. Pliki zostaną udostępnione jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Elite Dangerous to nie tylko latanie obok planet, walka z innymi graczami i szukanie surowców. Twórcy pracują jednocześnie nad historią, która jest rozwijana wraz z fanami produkcji. Na 27 lutego zapowiedziano wielką aktualizację gry.

Elite Dangerous z kolejnym etapem inwazji. Zwiastun potwierdza potężne ataki

W przyszłym tygodniu zostanie udostępniony „Elite Dangerous: Beyond – Chapter One”, czyli wielki dodatek, który jest zestawem różnych ulepszeń zaproponowanych przez graczy.

Fani mogą oczekiwać rozbudowanego i poprawionego systemu przestępczości oraz oczywiście kar za dokonywanie złych uczynków. Twórcy zajęli się usprawnieniem tego elementu i teraz gra będzie bardziej sprawiedliwa i zapewni lepszą rywalizację.

Poszukiwani muszą obawiać się „Zaawansowanej Taktycznej Reakcji”, czyli systemu, który zajmie się „notorycznymi przestępcami”, w tytule pojawią się kolejne poziomy reputacji, a wszystkie wprowadzone zmiany mają ułatwić wstęp nowym pilotom.

Dodatkowo w łatwy sposób otrzymamy informacje z „GalNet Audio”, a najwięksi wymiatacze sprawdzą w akcji nowy statek – The Chieftain charakteryzuje się ogromną siłą oraz dynamiką poruszania się, ale jego pancerz nie prezentuje się najlepiej.

Deweloperzy wcześniej zapowiadali, że zamierzają stale rozwijać Elite Dangerous przez cały 2018 rok i nadchodzące rozszerzenie jest tego najlepszym dowodem – autorzy tworzą podwaliny pod kolejne aktualizacje.

Źródło: https://wccftech.com/elite-dangerous-beyond-chapter-one/

Tagi: