Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2018 19:04
Assassin’s Creed: Pustynna przysięga wkracza do księgarń. Oficjalny prequel Assassin’s Creed: Origins
627V

Assassin’s Creed: Pustynna przysięga wkracza do księgarń. Oficjalny prequel Assassin’s Creed: Origins

Jeśli wciąż nie macie dość Egiptu, to musicie zainteresować się najnowszą opowieścią przygotowaną przez Olivera Bowdena. Znany pisarz przedstawi czytelnikom początek bractwa Asasynów.

Akcja Assassin’s Creed: Pustynna przysięga została umiejscowiona w 70 roku p.n.e., a czytelnicy poznają historię tajemniczego zabójcy, który krąży po Egipcie i jego zadaniem jest zabicie ostatnich Medżajów – członków starożytnej organizacji opartej na więzach krwi.

Wędrowiec w Polsce. Spotkanie z autorem wyjątkowej powieści z Uniwersum Metro 2033

„Szanowany obrońca spokojnego miasteczka Siwy nagle – i niemal bez słowa wyjaśnienia –wyjeżdża. Jego nastoletni syn Bayek zostaje w domu z mnóstwem pytań o swoją przyszłość i poczuciem, że jest mu coś pisane. W pogoni za odpowiedziami chłopak wyrusza w podróż, która poprowadzi go brzegiem Nilu przez tonący w chaosie Egipt i zmusi do stawienia czoła intrygom stanowiącym chleb powszedni Medżajów. Czy Bayek poradzi sobie z czyhającymi nań niebezpieczeństwami? Czy dorówna legendzie swojego ojca?”

Powyższe słowa zapowiadają historię, która trafi do polskich księgarń już 28 lutego. Jest to oficjalny prequel gry Assassin’s Creed: Origins, za który odpowiada Oliver Bowden – to już 9 wydana w Polsce książka tego autora.

Z okazji premiery książki „Assassin’s Creed: Pustynna przysięga” Wydawnictwo Insignis przygotowało specjalną ofertę cenową na wcześniej wydane książki z serii Assassin’s Creed. Uzupełnij swoją kolekcję – książki w cenie 19,99 zł tylko w outlecie Wydawnictwa Insignis. Ilość egzemplarzy w tej cenie ograniczona.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Assassin’s Creed: Origins insignis książka Oliver Bowden

Nie przegap