Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2018 18:35
Urban Trial Playground na Nintendo Switch. Polacy chcą podbić platformę Nintendo
1042V

Urban Trial Playground na Nintendo Switch. Polacy chcą podbić platformę Nintendo

W kwietniu będziemy świadkami premiery kolejnej, polskiej produkcji na Nintendo Switchu. Warszawskie Tate Multimedia postanowiło wrzucić na urządzenie Japończyków Urban Trial Playground i na dobry początek możecie zapoznać się z konkretnym zwiastunem.

Urban Trial Playground to zręcznościowa gra motoryzacyjna stworzona przez studio Tate Multimedia. W tytule gracz wskakuje na motor i musi przejechać trasę z punktu A do punktu B omijając najróżniejsze przeszkody.

Fortnite: Battle Royale i Diablo 3 mogą trafić na Nintendo Switcha. Informator podaje nawet daty

Gry z serii Urban Trial trafiły już na PlayStation 3, PlayStation Vitę, Nintendo 3DS-a, komputery osobiste i urządzenia mobilne, a deweloperzy potwierdzają łączną sprzedaż ponad miliona egzemplarzy na całym świecie.

Kolejnym krokiem jest oczywiście Nintendo Switch i konsola Japończyków otrzyma ekskluzywną produkcję. W Urban Trial Playground trafimy do słonecznej Kalifornii, gdzie będziemy wykonywać najróżniejsze tricki wśród przyjaznej i luźnej atmosfery.

Deweloperzy pozwolą zainteresowanym wykazać się umiejętnościami, ponieważ nasz pojazd posiada dwa hamulce, więc w trakcie rozgrywki otrzymamy możliwość zatrzymywania się nawet na przednim kole. Dodatkowo śmiałkowie wykonają efektowne, długie ślizgi.

W Urban Trial Playground znajdzie się ponad 50 poziomów, które ukończymy wybierając różne drogi – autorzy pozwolą między innymi jeździć po dachach nadmorskich knajp lub po prostu po plaży. Podczas przemierzania okolicy wykonamy tricki i zgarniemy punkty. Studio zadbało o kilka trybów (Freestyle, Time, Duch, Time Trial, Tag) i niektóre otrzymają sieciowe tabele wyników.

Premiera Urban Trial Playground odbędzie się 5 kwietnia.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Nintendo nintendo Switch Tate Multimedia Urban Trial Playground