Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2018 21:30
Metal Gear Survive na premierowym zwiastunie. Konami szykuje DLC
846V

Metal Gear Survive na premierowym zwiastunie. Konami szykuje darmowe DLC

Konami nie zdecydowało się rozesłać do dziennikarzy Metal Gear Survive przed premierą, więc dopiero za kilka dni możemy liczyć na stosowne recenzję. Mimo wszystko zainteresowani mogą spojrzeć na najnowszy zwiastun przygotowujący fanów do gry.

Od dzisiaj Amerykanie zapoznają się z Metal Gear Survive, jednak mieszkańcy Europy muszą zaczekać na produkcję do końca tygodnia. Jest to na pewno szansa dla niezdecydowanych, którzy bez problemu spojrzą na świeżutkie fragmenty rozgrywki.

Metal Gear Survive nie włącza się bez ściągnięcia patcha. Problemy graczy z USA

Gra zadebiutowała w Ameryce z niemałymi problemami, ponieważ deweloperzy nie zadbali o serwery, więc podobny scenariusz może mieć miejsce w piątek, gdy do zabawy ruszą mieszkańcy Starego Kontynentu.

Nadal nie jestem przekonany do tej propozycji, ale Japończycy wierzą w swój projekt. Trudno przy tym nie odnieść wrażenia, że najnowszy materiał wygląda dobrze. Kilka scen z kampanii, skromne fragmenty z trybu sieciowego i w sumie? Wciąż nie potrafię pojąć, dlaczego szefowie Konami nie zdecydowali się zaoferować tej rozgrywki pod inną marką.

Studio potwierdziło również, że już w marcu gracze mogą liczyć na nowe misje oraz kolejne wyzwania dla trybu kooperacyjnego, które trafią do graczy w formie darmowego DLC. Dodatkowo usprawnione zostanie sterowanie.

To dopiero początek rozwoju tytułu, a Konami wkrótce zaprezentuje dokładne plany dotyczące rozwoju Metal Gear Survive.

Źródło: https://www.dualshockers.com/metal-gear-survive-launch-trailer/

Tagi: