Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.02.2018 09:23
Fortnite. Patch 2.5.0 z lepszym frameratem i pełnym 4K. Świeże wyzwania z nowego Battle Passa w 3 Sezonie
2948V

Fortnite. Patch 2.5.0 z lepszym frameratem i pełnym 4K. Świeże wyzwania z nowego Battle Passa w 3 Sezonie

Epic ostro rozwija Fortnite. I nie ma się czemu dziwić, bo gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem (głównie za sprawą niedawno wprowadzonego trybu Battle Royale).

Epic Games już zapowiada kolejne nowości w Fortnite. Już jutro mamy otrzymać kolejny duży pakiet przedmiotów w ramach 3 sezonu Battle Pass.

Fortnite: Battle Royale i Diablo 3 mogą trafić na Nintendo Switcha. Informator podaje nawet daty

Epic ujawniło, że w 3 sezonie płatnego Battle Pas znajdziemy 76 cyfrowych przedmiotów (w 2 sezonie otrzymaliśmy tylko 46 elementów). Tym razem dostaniemy m.in. 6 nowych strojów dla postaci, 23 bannery, 21 emotikonek i 8 świeżych ekranów ładowania.

Battle Pass z 3 sezonu wyceniono na 950 "V-Bucków", czyli na ok. 40 zł. Cena nie zmienia się zatem w porównaniu z poprzednimi Battle Passami do Fortnite. V-Bucki można również zarobić przez prowadzenie zwykłej rozgrywki, w związku z czym zdeterminowani i cierpliwi gracze nie będą musieli za nic płacić.

Sezon 3 w Fortnite rozpocznie się od 21 lutego. Co tydzień mamy w jego ramach otrzymywać "Weekly Challenges". To oczywiście seria 7 wyzwań odblokowywanych co 7 dni. Zaliczenie 4 spośród 7 wyzwań zapewni nam dostęp do atrakcyjnych nagród. Nawet w przypadku gdy zakupimy Battle Pass w połowie trwania 3 Sezonu i tak będziemy mogli podjąć się poprzednich wyzwań w ramach Weekly Challenges.

To nie koniec wieści na temat Fortnite. Gra dorobiła się już patcha 2.5.0 na PS4, XOne i PC, który wprowadza do Battle Royale nową broń w postaci Impulse Grenade. Aktualizacja tymczasowo wyłącza też z rozgrywki SMG i zapewnia lepszy framerate dzięki rozdzielczości dynamicznej na PS4/XOne. Gracze bawiący się na Xbox One X mogą teraz cieszyć się z pełnej, natywnej obsługi rozdzielczości 4K.

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software patch