Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2018 16:34
Moss na premierowym zwiastunie. Tytuł wkrótce zadebiutuje na PlayStation VR
341V

Moss na premierowym zwiastunie. Tytuł wkrótce zadebiutuje na PlayStation VR

Polyarc potrafi stworzyć dobry zwiastun premierowy zachęcający do swojej produkcji. Firma właśnie zaprasza graczy na przygodę z małą myszką i posiadacze PlayStation VR powinni zobaczyć ten materiał.

Moss zostało ujawnione w ubiegłym roku. Jest to produkcja Polyarc stworzona wyłącznie dla posiadaczy PlayStation VR. W tytule wcielimy się w małą myszkę, a autorzy podczas kreowania przygody wykorzystali wszystkie dobra wirtualnej rzeczywistości.

Moss z PlayStation VR na długiej rozgrywce

W Moss wcielimy się w Quilla, który postanowił spełnić swoje marzenie. Zwierzątko zawsze pragnęło przeżyć wielką historię i pewnego razu podczas spaceru napotyka na kamień, który rozbudza tajemnicze zło. Ten niefortunny czyn to dopiero początek problemów, ponieważ wujek głównego bohatera jest w niebezpieczeństwie, więc mała myszka zamierza naprawić swój błąd i pokonać tajemną magię.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Moss trafi do graczy 27 lutego – szczerze mówiąc nadal nie jestem pewien, czy ten gameplay może podbić rynek, ale muszę przyznać jedno… Twórcy potrafią zachęcić do swojej pracy zwiastunem.

Jeśli wcześniej nie mieliście okazji zapoznać się z tytułem, to zerknijcie również na gameplay (link powyżej). Autorzy nie rewolucjonizują gatunku, ale niektórym graczom może taka propozycja odpowiadać.

Źródło: YouTube.com

Tagi: