Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2018 13:30
Clash of the Monsters : The Horror Fighting Game za darmo na Xbox One
1101V

Clash of the Monsters : The Horror Fighting Game za darmo na Xbox One

Często mam okazję wspominać na portalu o darmowych grach na komputery osobiste i niektórzy nasi czytelnicy narzekają na brak podobnych akcji na konsolach. Dzisiaj pobierzecie bezpłatną grę na Xboksa One, ale nie mogę obiecać wyjątkowej jakości.

Nie możemy od ubiegłego roku narzekać na wybitne bijatyki, jednak Tekken 7, Injustice 2, czy też nawet Dragon Ball FighterZ nie pozwolił fanom gatunku wcielić się w narzeczoną Draculi, czy też kościotrupa… A właśnie takie postacie czekają na graczy wClash of the Monsters: The Horror Fighting Game.

GTA Online - Rockstar rozdaje wszystkim graczom pieniądze!

Nigdy nie słyszeliście o Clash of the Monsters: The Horror Fighting Game? Nic dziwnego. To bijatyka stworzona przez studio Cadence Games. Gra w 2016 roku wylądowała na komputerach osobistych, ale w późniejszym terminie została przeniesiona na Xboksa One. W grze wskoczycie w buty Nosferatu, Bezgłowego jeźdźca, narzeczoną Draculi, Kości, Niewidzialnego Mężczyznę, czy też Upiora z opery.  

Nie będzie to pewnie najprzyjemniejsze doświadczenie, ale może przyda się na porządną popijawę ze znajomymi? Produkcja zajmuje 335MB, oferuje zmagania dla pojedynczego gracza oraz lokalny tryb dla dwóch zawodników, a autorzy postarali się i przygotowali nawet wsparcie HDR.

Poniższy materiał dobrze obrazuje jakość tytułu – przed pobieraniem włączcie film i pamiętajcie… Ostrzegałem! Promocja będzie dostępna przez następne 9 dni, a później spóźnialscy zapłacą 32,49 zł

Źródło: Twitter.com

Tagi: clash of the monsters : the horror fighting game Microsoft xbox one za darmo