Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.02.2018 16:30
Czarna Pantera zalicza świetny start. Jest szansa na rekord otwarcia
977V

Czarna Pantera zalicza świetny start. Jest szansa na rekord otwarcia

Kinowa Czarna Pantera okazuje się być jedną z najlepszych produkcji składających się na Filmowe Uniwersum Marvela, które to już niebawem wejdzie w decydującą fazę rozwoju. Efektem ciężkiej pracy nad filmem, są dobre wyniki finansowe!

Black Panther jest jednym z najbardziej unikatowych filmów z całego Marvel Cinematic Universe. Nie dość, że opowiada ciekawą historię o prawdziwym bohaterze, to do tego przedstawia szerokiej publiczności fascynującą wizję kulturową opartą na futurystycznej afrykańskiej twierdzy.

Czarna Pantera – recenzja filmu. Kolejny solidny Marvel

Prawdopodobnie to właśnie sprawiło, że do kin lgną istne tłumy chętnych. Według znanego nam dobrze Box Office, w sam piątek film zgarnął aż 75,8 mln dolców, co jest trzecim najlepszym piątkiem w całej historii MCU - lepsi byli tylko Avengers.

Według szacunków branżowych analityków cały weekend zamknie się w okolicach 186 mln dolarów, co dałoby Czarnej Panterze najlepsze niewakacyjne otwarcie w historii kina! Dodajmy do tego, że w USA mamy długi weekend, więc z czwartym dniem film ma szansę zarobić aż około 215 milionów zielonych!

Czarna Pantera - Będziemy gotowi

Tagi: black panther box office czarna pantera rekord