Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.02.2018 15:30
Rainbow Six: Siege. Para nowych operatorów zaatakuje na serwerach
1079V

Rainbow Six: Siege. Para nowych operatorów zaatakuje na serwerach

Odbywające się właśnie mistrzostwa Six Invitational obfitują w masę emocji dla fanów Tom Clancy's Rainbow Six: Siege! Nie dość, że wydarzenie zebrało mnóstwo widzów i tchnęło nieco życia w e-sportowego ducha gry, to jeszcze ujawniono nowe postacie.

Fani Tęczowej Szóstki długo na to czekali, ale w końcu poznaliśmy kolejną dwójkę operatorów, którzy trafią do Siege już niebawem.

Pierwszą zaprezentowaną podczas turnieju postacią jest rosyjska operatorka Specnazu o pseudonimie Finka. Jest to specjalistka, która korzysta z paru ciekawych sztuczek związanych z technologią nanorobotów. Dzięki swoim umiejętnościom oraz specjalnemu zastrzykowi, będzie mogła wyleczyć nie tylko siebie, lecz także wzmocnić całą drużynę. Bardzo fajną opcją jest leczenie rannego członka zespołu, niezależnie od tego, jak daleko się znajduje. 

Drugim bohaterem jest Lion, francuski agent GIGN, którego specjalnością jest korzystanie ze skanującego całą mapkę drona. Jego zabawka jest niezniszczalna i pozwala na zobaczenie przez ściany członków wrogiego zespołu, przez całą naszą drużynę. 

Całość działa na prostej zasadzie. Lion skanuje, o czym powiadamiani są wszyscy gracze, wtedy to mają 3 sekundy na przygotowanie się. Członkowie wrogiego zespołu muszą podjąć trudną decyzję - stanąć w miejscu i uniknąć wykrycia, czy jednak dynamicznie ruszać się, by zostać wykrytym i na przykład zwabić rywala w pułapkę?

Finka oraz Lion trafią do gry już 6 marca!

Rainbow Six Siege: Chimera Operators Gameplay

Tagi: dlc nowość operatorzy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege