Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.02.2018 10:00
Overwatch. Zobaczcie co by było, gdyby Blizzard zrobił z gry bijatykę
1392V

Overwatch. Zobaczcie co by było, gdyby Blizzard zrobił z gry bijatykę

Blizzard w ostatnim czasie postanowił nieco wziąć się za siebie i ruszył z kopyta z pompowaniem nowej marki oraz eksperymentalnych dla siebie form rozgrywki. Zastanawialiście się kiedyś, co by było gdyby Overwatch zostało bijatyką?

Overwatch perfekcyjnie sprawdził się jako nowa marka dla Blizzarda, który pokazał nie tylko, że potrafi robić coś innego niż wałkować w kółko trzy zajechane marki, lecz także udowodnił, że umie wejść w nowy, nieznany sobie gatunek ze sporymi sukcesami.

Warcraft III HD zostanie zapowiedziany wkrótce?

Od mistrzów z Zamieci otrzymaliśmy już grę MOBA, karciankę, a nawet strzelaninę. A co by było gdybyśmy dostali od nich do naszej dyspozycji bijatykę? Gatunek szalenie wymagający, ciężki do poprawnego skonstruowania i temat, na którym poległo wielu śmiałków.

Jeśli jesteście tego ciekawi, redakcja TGN przygotowała małą pokazówkę tego, jak widziałaby bijatykę Blizzarda osadzoną w uniwersum Overwatch. Rezultaty tego eksperymentu są niezwykle ciekawe i pokazują, że nawet w obecnej formie - czyli z takimi wejściówkami, ruchami, a nawet arenkami, taka gra miałaby sens. Zaciekawieni? Obejrzyjcie zatem poniższy materiał!

IF OVERWATCH WAS A FIGHTING GAME

Tagi: Blizzard fan made Overwatch overwatch bijatyka TGN