Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2018 18:32
FIFA 18 i ciekawa propozycja. Zostań trenerem i zarabiaj 70 zł za godzinę
8204V

FIFA 18 i ciekawa propozycja. Zostań trenerem i zarabiaj 70 zł za godzinę

Sporty elektroniczne zyskują popularność na całym świecie, więc nikogo nie powinno dziwić, że firmy poszukują już nawet profesjonalnych trenerów. Pewna firma oferuje sporo gotówki dla osoby, która będzie uczyć strzelać gole.

Esport jest w ostatnim czasie popularny, a dobrym przykładem tych słów są prawdziwe drużyny, które również inwestują w swoje „e-sekcję”. Zapotrzebowanie na zawodowych graczy jest spore, więc nadszedł również czas na szukanie trenerów.

FIFA 18. Poradnik do gry

Na witrynie Bidvine pojawiła się oferta pracy dla „profesjonalnego trenera FIFA 18”, który zdoła nauczyć młodych graczy sztuki wygrywania spotkań w produkcji EA Sports. Specjalista będzie zarabiać 15 funtów na godzinę (70 zł), ale warto zaznaczyć, że ta kwota może jeszcze wzrosnąć, bo nauczyciel otrzyma możliwość zwiększania stawek – sporo w tym wypadku zależy od umiejętności.  

Musicie przy tym wiedzieć, że nie każdy może zostać takim trenerem – pracodawca poszukuje ludzi, którzy znajdują się w najwyższej lidze w sezonach lub FIFA Ultimate Team, a pewnie dodatkowym atutem będzie umiejętność przekazywania wiedzy.

FIFA Pro Coach otrzyma dowolność w tworzeniu treningów, ale jego zadaniem będzie poprawienie rozgrywki klienta w ataku, obronie, czy też po prostu kontroli spotkania. Nauczyciel może rozgrywać spotkania z „uczniem” i jednocześnie rozmawiać z nim przez headset udzielając mu wskazówek.

Jest to na pewno spora ciekawostka, która pokazuje, że nasz świat się ciągle zmienia. Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie zarabiał poważnej gotówki podczas „walenia w joystick”, a teraz można przekazywać swoją wiedzę i zarobić z tego niezłą sumkę.

Źródło: https://www.thesun.co.uk/sport/football/5594629/fifa-18-coach-paid-job/

Tagi: EA Sports esport fifa 18 sporty elektroniczne