Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2018 15:39
Dungeons 2 za darmo. Pobierajcie i grajcie!
1644V

Dungeons 2 za darmo. Pobierajcie i grajcie!

Jak dobrze rozpocząć weekend? Zgarniając za darmo produkcję studia Realmforge, która jest dostępna do wszystkich zainteresowanych przez najbliższe 48 godzin. Jest to świetna opcja dla sympatyków rozgrywki na PC.  

Dungeons 2 wskoczyło na komputery osobiste w 2015 roku i tytuł zgarnął oceny na poziomie 70%. Dziennikarze zachwalali między innymi humor, ciekawą symulację życia podziemnego, rozgrywkę (mix RTS-a z Tower Defense), czy też zróżnicowane zadania.

Dead Space za darmo. Electronic Arts rozdaje przerażającą produkcję

Jeśli nigdy nie mieliście okazji zapoznać się z tą produkcją, to na pewno warto wskoczyć na GOG.com. Firma ponownie zdecydowała się na przyjemną promocję, więc zainteresowani muszą wejść na witrynę i kliknąć „GET FOR FREE”.

Nawet jeśli akurat najbliższy weekend zamierzacie spędzić z innym tytułem, to warto zalogować się na GOG.com i wrzucić grę do swojej cyfrowej biblioteki – zawsze może znaleźć się moment, gdy akurat zdecydujecie się na taką propozycję.

Na GOG.com wciąż trwa promocja, dzięki której przez wybrany czas kupicie kilka dobrych pozycji w bardzo atrakcyjnych cenach – przykładowo Tropico 5 za 14,29 zł, czy też Icewind Dale: Enhanced Edition za 13,99 zł. Musicie tylko zwrócić uwagę na czas, ponieważ część oferty skończy się już za kilka godzin.

Tak prezentują się minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: AMD or Intel, 3GHz Dual-Core lub 2.6 GHz Quad-Core
  • Pamięć: 3 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD4400, NVIDIA GeForce GT 440/GT 650M, AMD Radeon HD 7750/R5 255M
  • Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Twitter.com

Tagi: dungeons 2 gog.com pc za darmo