Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.02.2018 12:23
Kingdom Come. Wersje konsolowe działają w 900p. Porównanie grafiki na PS4 i XOne
1979V

Kingdom Come. Wersje konsolowe działają w 900p. Porównanie grafiki na PS4 i XOne

Kilka dni temu mogliśmy przyjrzeć się, jak wypada zestawienie grafiki w najpiękniejszych wersjach Kingdom Come: Deliverance (czyli tych odpalonych na high-endowym pececie, PS4 Pro i Xbox One X). Tym razem mamy okazję zerknąć jak sytuacja wygląda na PS4 i XOne.

Zadania stworzenia nowego graficznego porównania ponownie podjęła się redakcja Candyland. Tym razem wszystkie 3 wersje odpalono w standardowej rozdzielczości.

Recenzja Kingdom Come: Deliverance

Jak łatwo się domyślić wersja na PC, działająca w 1080p i z ultrawysokimi detalami jest najładniejsza. Konsolowe wersje Kingdom Come: Deliverance działają na PS4 i XOne w natywnej rozdzielczości 900p.

Chociaż w testach Candyland tego nie widać, redakcja twierdzi, że framerate na PS4 jest "raczej stabilny", zaliczając spadki tylko w bardziej wymagających scenach. Gorzej jest w przypadku Xbox One: "gra zachowuje się bardzo źle i zalicza zacięcia animacji w wielu scenach".

Najciekawsze porównania zaczynają się od 1 minuty nagrania, gdzie możemy prześledzić jak obraz wygląda na zbliżeniach obiektów znajdujących się na dalszych planach. W tym miejscu nie sposób wskazać, która wersja konsolowa wygląda lepiej - obie prezentują się bardzo podobnie i pewnie różnice sprowadzać się będą do zachowania framerate'u.

Tagi: kingdom come Kingdom Come: Deliverance