Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.02.2018 13:02
Monster Hunter World. Zmiany w aktualizacji 1.06 i filmik o powstawaniu gry
752V

Monster Hunter World. Zmiany w aktualizacji 1.06 i filmik o powstawaniu gry

Monster Hunter World właśnie zostało wzbogacone o aktualizację 1.06, która wprowadza świeże atrakcje. Fani tej niezwykle popularnej pozycji otrzymali też ciekawy materiał wideo.

W Monster Hunter World pojawiły się skórki postaci z marki Street Fighter. W sklepie PlayStation można kupić też dwie emotki związane z kultową serią bijatyk Capcomu - chodzi o animacje Hadoken i Shoryuken. Emotki kosztują 16 zł sztuka.

Recenzja Monster Hunter World

Aktualizacja 1.06 nie przyniosła wiele zmian czy poprawek bugów. W notatkach dołączonych do patcha zawarto tylko informację o złym podziale Slashberries, jeśli postać przekroczyła limit 30 sztuk w sakwie (ma to związek ze zmianą wprowadzoną w patchu 1.05). Patch 1.06 poprawia też łączność między członkami zespołów (w pewnych sytuacjach niezaproszone osoby mogły dołączyć do sesji online, do której nie powinny mieć wstępu).

Łatka 1.06 wprowadziła również zmianę w algorytmach wyszukiwania graczy na Xbox One, co ma rozwiązać wszelkie problemy z matchmakingiem na konsoli Microsoftu.

Poniżej znajdziecie wydany wczoraj materiał wideo, omawiający powstawanie Monster Hunter World. To już ostatnia część serii filmików na ten temat.

Tagi: Capcom monster hunter Monster Hunter World pc ps4 xone