Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.02.2018 09:52
Valkyria Chronicles 4. Gracze wolą wersję na Switch od edycji z PS4 i XOne. Zwiastun prezentuje antagonistów
752V

Valkyria Chronicles 4. Gracze wolą wersję na Switch od edycji z PS4 i XOne. Zwiastun prezentuje antagonistów

Nowa Valkyria Chronicles zbliża się do nas wielkimi krokami. Sega prezentuje kolejny zwiastun tego taktycznego RPG-a. Okazuje się też, że Japończycy są bardziej zainteresowani zagraniem w ten tytuł na Switch.

Sega przeprowadziła wśród graczy ankietę na Twitterze. Wydawca zapytał graczy, czy wolą bawić się w Valkyria Chronicles 4 na Nintendo Switch, czy na PS4. 46% ankietowanych odpowiedziało, że kupi wersję na Switch, 36%, że woli edycję na PS4 a 18%, że wybiera wersję dla Xbox One. W ankiecie brało udział aż 11 tysięcy graczy.

Zmiany w systemie walki w Valkyria Chronicles 4

Valkyria Chronicles 4 trafi na rynek europejski w 2018 r. Bandai Namco nie podało jeszcze niestety dokładnego terminu premiery. Grę w pierwszej kolejności otrzymają posiadacze XOne i PS4. Dopiero kilka miesięcy po premierze na tych konsolach na rynku ma się pojawić wersja na Nintendo Switch.

W Valkyria Chronicles 4 nastąpi kilka zmian gameplayowych w systemie walki (wprowadzony zostanie do akcji m.in. nowy typ jednostek). O nowościach na ten temat poczytacie więcej w poprzednim newsie.

Tagi: