Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2018 20:30
Code Vein z trybem sieciowym znanym z Dark Souls. Twórcy pokazują nowe screeny
988V

Code Vein z trybem sieciowym znanym z Dark Souls. Twórcy pokazują nowe screeny

Nadal nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery Code Vein, ale autorzy małymi krokami przygotowują graczy na wykreowane atrakcje. Dzisiaj poznaliśmy informacje dotyczące rozgrywki sieciowej i ujawnione informacje powinny spodobać się fanom Dark Souls.

W kwietniu ubiegłego roku Bandai Namco zaprezentowało Code Vein. Wydawca zdecydował się na nietypową formę reklamy, która w istotny sposób nawiązywała do dzieł From Software – firma wykorzystywała slogan "Prepare to Dine", który kojarzył się z "Prepare to Die".

Code Vein na długim materiale. Gameplay przedstawia wampiry w akcji

Twórcy zdecydowali się odkryć ostatnie karty związane z rozgrywką sieciową, która w istotny sposób nawiązuje do między innymi Dark Souls. Gracze mogą przywołać do pomocy zawodników z innych światów, komunikować się z nimi za pomocą gestów, zostawić na ziemi pieczęcie lub skorzystają z poleceń głosowych. 

W galerii znajdziecie sporo nowych screenów, na których została zaprezentowana rozgrywka sieciowa – nawet na zdjęciach widać istotne nawiązania do pracy From Software.

Pewnym urozmaiceniem będzie na pewno fakt, że w Code Vein w trakcie rozgrywki offline zawsze będziemy korzystać z pomocy postaci sterowanej przez sztuczną inteligencję. Obawiam się, że takie podejście może znacząco ułatwić rozgrywkę, ale pierwsze opinie o tytule są bardzo pozytywne, więc może faktycznie studio Shift znalazło ciekawy sposób na urozmaicenie walki?

Na zdjęciach zobaczycie również nowe postacie.

Code Vein

Źródło: https://wccftech.com/code-vein-screens-showcase-multiplayer/

Tagi: Bandai Namco Code Vein Shift