Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2018 19:03
Ready Player One pokaże wojnę przyszłości. Zwiastun pokazuje Spartan z Halo w filmie Stevena Spielberga
897V

Ready Player One pokaże wojnę przyszłości. Zwiastun pokazuje Spartan z Halo w filmie Stevena Spielberga

Steven Spielberg chyba przypomniał sobie o ekranizacji uniwersum Halo, ale miłośnicy serii Master Chiefa powinni liczyć na więcej. W Ready Player One będziemy świadkami wojny, w której żołnierze ubiorą stroje Spartan.

28 marca odbędzie się premiera filmu Ready Player One. Jest to ekranizacja powieści z 2010 roku autorstwa Ernesta Cline’a, za którą odpowiada Steven Spielberg. Uznany reżyser już w 2015 roku zapowiedział prace nad przeniesieniem opowieści na wielki ekran.

Pacific Rim: Uprising wygląda efektownie. Ostatni zwiastun pokazuje walkę ogromnych robotów

Dzisiaj mamy przyjemność spojrzenia na trzeci zwiastun i Ready Player One wygląda coraz lepiej. Twórca tym razem zarysowuje historię, pokazuje kilka dobrze zrealizowanych scen i zapowiada wielką wojnę.

Pewna ciekawostka pojawia się na końcu materiału (1:37) – grupka dzieciaków uczestnicząca w rywalizacji biegnie przez miasta, a reżyser pozwala spojrzeć na akcję w wirtualnym świecie… Poznajecie te stroje? To na pewno nie przypadek. Zobaczcie pancerze, a nawet dokładną prezentację hełmów. 

Ready Player One wystąpią: Tye Sheridan (m.in. "Uciekinier", "Joe", "Łowcy zombie", "Drzewo życia", "X-Men: Apocalypse"), Olivia Cooke (m.in. "Earl i ja, i umierająca dziewczyna", "Diabelska plansza Ouija", "Sygnał", "Bates Motel", "Uśpieni), Ben Mendelsohn (m.in. "Zabić, jak to łatwo powiedzieć", Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie", Anatomia strachu", "Mroczny Rycerz powstaje", Slow West"), T.J. Miller (m.in. "Projekt: Monster", "Deadpool", "Dziewczyna z ekstraklasy", "Firmowa Gwiazdka", "Dolina Krzemowa").

Źródło: YouTube.com

Tagi: Film Ready Player One steven spielberg zwiastun