Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2018 18:34
Rainbow Six: Siege z nowymi operatorami. Pierwsze spojrzenie na Liona i Finkę
1047V

Rainbow Six: Siege z nowymi operatorami. Pierwsze spojrzenie na Liona i Finkę

Ubisoft właśnie ujawnił najnowszy materiał z Rainbow Six: Siege, który pozwala spojrzeć na operatorów z Operacji Chimera. Do gry trafią specjaliści, którzy zostali przydzieleni do strefy objętej kwarantanną.

Właśnie trwa wielki turniej w Rainbow Six: Siege, który zakończy się dopiero 18 lutego. W wydarzeniu biorą udział najlepsze drużyny ze wszystkich kontynentów, a podczas wydarzenia odbędzie się pełna prezentacja Operacji Chimera.

Rainbow Six: Siege z największym turniejem w historii. Polski komentarz, harmonogram, drużyny i szczegóły

Konkretne informacje dotyczące żołnierzy powinny zostać ujawnione w niedzielę, ale już dzisiaj możemy pierwszy raz spojrzeć na Oliviera "Liona" Flamenta i Lerę "Finkę" Melnikovą, czyli nowych operatorów, którzy trafią do gry 6 marca.

Ubisoft potrafi podgrzewać atmosferę przed prezentacją nowej zawartości do Rainbow Six: Siege i tym razem firma nie zawiodła. Poniżej zobaczycie kawał ciekawego materiału, na którym nie tylko oglądamy żołnierzy, ale również poznajemy ważną wiadomość dotyczącą Outbreak – w trakcie kooperacyjnego trybu zmierzymy się z niewidzialnymi bestiami!

Mam nadzieję, że Francuzi w końcu pokażą pierwszy fragment z nowego trybu – zmagania z kumplami przeciwko potworom z początku nie pasowały mi do Rainbow Six: Siege, ale każda kolejna wiadomość sprawia, że chętnie ustrzelę kilka pokrak.   

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege trailer Ubisoft zwiastun