Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2018 19:34
Warhammer: Vermintide 2 w marcu. Gameplay zachęca do rozgrywki, studio zapowiada betę
513V

Warhammer: Vermintide 2 w marcu. Gameplay zachęca do rozgrywki, studio zapowiada betę

Fatshark potwierdziło datę premiery Warhammer: Vermintide 2 w wersji na komputerach osobistych, a jednocześnie studio przygotowało nowy fragment rozgrywki. Gra na pewno zainteresuje fanów kooperacji sympatyzujących z uniwersum Warhammera.

Fatshark tworzy gry od 2008 roku, ale deweloperzy nie mogą pochwalić się wieloma sukcesami. To właśnie ta ekipa odpowiada za spartaczone Escape Dead Island, jednak już Warhammer: End Times – Vermintide został ciepło przyjęty przez niektórych graczy.

Warhammer: Vermintide 2 z rozdzielczością natywną 4K na XOne X. "PS4 Pro nie potrafi tego osiągnąć"

Właśnie z tego powodu deweloperzy postanowili nadal pracować nad uniwersum Warhammera i w ubiegłym roku zapowiedziano kontynuację, która zadebiutuje już wkrótce. Studio właśnie potwierdziło datę premiery Warhammer: Vermintide 2 na PC  – miłośnicy blachy zapoznają się z pełną wersją od 8 marca.

Nie bez powodu wspominam o „pełnej wersji”, bo składając zamówienie przedpremierowe otrzymacie dostęp do ekskluzywnych beta testów, które rozpoczną się 28 lutego. Aktualnie deweloperzy nie potwierdzili, jakie przyjemności zostały wydzielone dla testerów.

Wkrótce otrzymamy również bardzo konkretne informacje dotyczące edycji na PlayStation 4 i Xboksa One – deweloperzy w tym wypadku nie mogli zdecydować się na jednoczesną premierę na trzech platformach, ale konsolowcy podobno nie będą długo czekać na zapoznanie się z tą kooperacyjną sieczką.

Źródło: https://wccftech.com/vermintide-2-march-8th-pc/

Tagi: