Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2018 20:54
Extinction bez mikrotransakcji. Twórcy pokazują zawartość
600V

Extinction bez mikrotransakcji. Twórcy pokazują zawartość

Iron Galaxy chce mieć pewność, że każdy zainteresowany gracz będzie przygotowany na Extinction. Tytuł mierzy się z jedną z największych tegorocznych premier, więc autorzy nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy przypadek.

Extinction trafi na rynek 10 kwietnia, więc tuż przed samą premierą God of War. Jak Iron Galaxy może zachęcić do propozycji graczy spragnionych przygód Kratosa? Sprawa na pewno nie będzie łatwa, więc studio gra w otwarte karty.

Extinction zadebiutuje w kwietniu. Gra twórców Killer Instinct

Extinction wcielimy się w jednego z bohaterów, których to zadaniem jest pokonanie inwazji orków. Bestie trafiły do świata za pośrednictwem tajemniczego portalu i chcą zmiażdżyć wszystkie stające im na drodze miasta.

Deweloperzy nie ukrywają, że mają ogromne doświadczenie w przygotowywaniu bijatyk i właśnie tę wiedzę zdecydowali się wykorzystać do Extinction. W tytule znalazł się system walki, który ma oferować wymagającą i zarazem bardzo satysfakcjonującą zabawę.

Film pozwala spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki i nie wygląda to źle. Obawiam się mimo wszystko, że studio wybrało paskudny termin na premierę i tylko nieliczni zdecydują się na kupienie produkcji w dniu debiutu.

Zwróćcie uwagę na prezentację informacji o mikrotransakcjach.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: