SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2018 15:30
Destiny 2 zaprasza na romantyczne zabijanie. Specjalne wydarzenie na serwerach
485V

Destiny 2 zaprasza na romantyczne zabijanie. Specjalne wydarzenie na serwerach

Bungie zaprasza graczy na wydarzenie związane z walentynkami. Na serwerach możecie wziąć udział w specjalnych zmaganiach oraz nawet pobiegacie z partnerką lub partnerem po nowej miejscówce.

Bungie już w przypadku pierwszego Destiny potrafiło zaskoczyć tematycznymi wydarzeniami i firma kontynuuje pozytywną tradycję. Do 20 lutego możecie brać udział w „Karmazynowych dniach”, czyli specjalnym wydarzeniu dla par.

Spyro Trilogy Remaster w tym roku na PlayStation 4! Sony zadbało o ekskluzywność

Karmazynowe Dni w Destiny 2 pozwolą graczom sprawdzić swoje umiejętności w nowych starciach dwóch na dwóch z „nietuzinkowym systemem rund”, a dodatkowo pobiegacie po świeżutkiej mapie zatytułowanej „Wypalenie”.

Zawodnicy mogą zgarnąć ekskluzywne nagrody za rywalizację w tyglowej playliście Karmazynowych Dni i za ukończenie wybranych aktywności. Twórcy jednocześnie podkreślają, że podczas trwania wydarzenia śmiałkowie zgarną engram oświecenia i karmazynowy engram za każdy zdobyty poziom doświadczenia ponad maksymalny limit.

Dokładną prezentację rozgrywki znajdziecie poniżej. Jest to na pewno dobra opcja dla sympatyków pozycji, którzy spędzają całe dnie na serwerach świata Bungie. Mam jednak wrażenie, że tylko nieliczni zaproszą do zabawy swoją prawdziwą „drugą połówkę”, ale najlepszy kumpel na pewno chętnie wesprze Was swoją giwerą.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: