Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2018 18:30
Devil May Cry HD Collection na dynamicznym zwiastunie. Devil May Cry za darmo na Twitch Prime
1102V

Devil May Cry HD Collection na dynamicznym zwiastunie. Devil May Cry za darmo na Twitch Prime

Capcom nie zamierza dłużej czekać i ukrywać kolekcji Devil May Cry. Twórcy pokazali materiał wideo ukazujący nadciągający pakiet. W zestawie gracze otrzymają trzy produkcje, które mają nas przygotować na oczekiwaną kontynuację.

Według wielu plotek na tegorocznym E3 mamy poznać Devil May Cry 5 i gra może jeszcze w tym roku trafić na PlayStation 4. Capcom podobno zajął się znaczącym rozwinięciem formuły, a znany bohater powróci w blasku.

Devil May Cry 5. Autor serii chce, by marka obrała nowy kurs, tak jak God of War

Japończycy lubią odświeżać swoje największe serie, więc w końcu doczekaliśmy się Devil May Cry HD Collection w wersji na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. Pakiet zawiera trzy części (Devil May Cry, Devil May Cry 2, Devil May Cry 3: Special Edition), które choć nie dostaną wielkich usprawnień graficznych, to jednak mają działać w stałych 60 klatkach na sekundę.

Devil May Cry HD Collection możecie już zamawiać w wielu polskich sklepach i trylogia została wyceniona na około 120-129 zł, więc jest to naprawdę dobra oferta dla wiernych fanów Dantego. Będzie to na pewno porządna rozgrzewka przed oczekiwaną kontynuacją.

Capcom jednocześnie potwierdził wrzucenie Devil May Cry do oferty Twitch Prime – jeśli subskrybujecie usługę, to 27 lutego otrzymacie tytuł za darmo.

Tagi: