Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.02.2018 09:11
Call of Duty: WWII. Ponad 32000 zwycięstw bez użycia broni palnej. Niesamowita determinacja gracza
1248V

Call of Duty: WWII. Ponad 32000 zwycięstw bez użycia broni palnej. Niesamowita determinacja gracza

Niektórym graczom nie wystarcza sama rywalizacja w multiplayerze. Hardkorowcy potrafią sobie jeszcze utrudniać życie, np. grając na najniższych poziomach albo korzystając z prymitywnego ekwipunku. Tak jest też w w przypadku TheseKnivesOnly.

Gracz z pseudonimem TheseKnivesOnly, który prowadzi swój kanał na YouTube udokumentował na filmikach, że dotarł do najwyższej rangi w Call of Duty: WWII bez oddania jednego wystrzału. Facet ma na koncie ponad 32000 zwycięstwa z udziałem broni białej wszelkiej postaci (noże, saperki, bagnety). Korzystając z takich środków udało się mu dotrzeć do rangi Prestige Master.

Powstaje Call of Duty: Black Ops 4. Switch ma otrzymać swoją wersję

Taki wyczyn został nawet wyróżniony przez Sledgehammer. Deweloperzy umieścili na oficjalnym profilu Twitter Call of Duty: WWII wpis z gratulacjami za to niesamowicie osiągnięcie.

Można powiedzieć, że dla TheseKnivesOnly to nie pierwszyzna. Gracz bawi się w tym stylu od wielu lat, zdobywając pierwsze szlify w starszych odsłonach Black Ops.

Poniżej możecie sprawdzić filmik, który zmontował TheseKnivesOnly. Materiał wideo został wyróżniony przez deweloperów ze Sledgehammer na oficjalnym profilu Twitter.

Tagi: Call of Duty: WWII hardkor humor Sledgehammer Games wyczyn