Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2018 18:04
Gwint otrzyma nowy tryb. CD Projekt RED zaprasza na wydarzenie
1186V

Gwint otrzyma nowy tryb. CD Projekt RED zaprasza na wydarzenie

W ostatnich dniach nie milkną plotki dotyczące zbliżającej się prezentacji Cyberpunk 2077, ale nie możemy zapomnieć, że CD Projekt RED pracuje również nad Gwint. Popularna karcianka wkrótce otrzyma nową zawartość.

Nadal czekamy na oficjalną premierę Gwint. Wiele na to wskazuje, że takie przyjemności zostaną ujawnione na tegorocznym E3, na którym na pewno nie zabraknie przedstawicieli studia.

Cyberpunk 2077 wkrótce otrzyma zwiastun, który pokaże śmierć. CD Projekt RED potwierdza przybycie na E3

Twórcy nie zamierzają marnować czasu. CD Projekt RED rozsyła informacje prasowe dla dziennikarzy, w którym zaprasza wszystkich śmiałków na specjalne wydarzenie. Już jutro o godzinie 21:00 rozpocznie się audycja.  

Aktualnie deweloperzy nie zdradzają szczegółów, jednak w tym wypadku możemy prawdopodobnie liczyć na kolejny wariant rywalizacji sieciowej – wszystkie kampanie fabularne trafią do gry dzięki płatnym dodatkom, więc studio nie powinno tracić czasu na rozgrywkę single-player.

W 2018 roku mamy bardzo często słyszeć o Gwincie, ponieważ tytuł w końcu zadebiutuje, a wraz z premierą otrzymamy dostęp do „Wojny Krwi”, czyli pierwszej opowieści stworzonej z myślą o najwierniejszych fanach karcianki.

Gracie jeszcze w Gwinta?

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: