Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.02.2018 09:08
Friday the 13th: The Game otrzyma gratisowe misje singleplayer. Przykład krwawej roboty Jasona
451V

Friday the 13th: The Game otrzyma gratisowe misje singleplayer. Przykład krwawej roboty Jasona

Zastanawiacie się czy warto zainteresować się Friday the 13th: The Game? Deweloperzy podrzucą niedługo dobry argument do wypróbowania tej pozycji. Do sekcji singleplayer zbliża się seria gratisowych wyzwań, reklamowanych przez nowy zwiastun.

Graczom, którzy skusili się na zakup Friday the 13th: The Game nie podobało się prawie całkowite nastawienie rozgrywki na tryby online. Gun Media już jakiś czas temu zapowiadało, że zapewni nam więcej zawartości singleplayer a dziś możemy przyjrzeć się zajawce takiego "contentu".

Friday the 13th: The Game w Encyklopedii PPE

W nadciągających wyzwaniach będzie można wcielić się Jasona, opętanego przez demoniczne głosy. Jason oczywiście nie pozostaje długo bierny i zabiera się za wykonywanie krwawych czynów.

Wg deweloperów w każdej ze scen znajdziemy kilka sposobów na rozwiązanie danego wyzwania. W przykładzie poniżej będzie można zamordować młodzieńców w inne, wyszukane sposoby - zapewnia studio Gun Media.

Wyzwania single player będą dostępne dla każdego gracza, który skusił się na zakup Friday the 13th: The Game. Rozszerzenie ma być darmowe. Niestety nie poznaliśmy jeszcze jego daty premiery. Wiadomo natomiast, że gratisową aktualizację otrzyma wersja PC, PS4 oraz XOne.

Tagi: darmowe Friday the 13th friday the 13th: the game gratis Gun Media