Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.02.2018 13:00
Nintendo chce, aby Switcha posiadał dosłownie każdy
3527V

Nintendo chce, aby Switcha posiadał dosłownie każdy

Nintendo ma w związku ze swoim Switchem naprawdę ogromne ambicje. Podobnie jak w przypadku Wii i NDS-a, firma celuje w nowych odbiorców, którzy niekoniecznie od zawsze byli graczami, bo właśnie dzięki temu, mogą poszerzać nasz rynek.

W kolejnej sesji "Q&A," czyli "Pytań i Odpowiedzi", Shigeru Miyamoto opowiedział zainteresowanym inwestorom, jaką jego firma ma strategię marketingową, a także wysoko postawione cele dla Nintendo Switch.

Metroid Prime 4 tworzony przez Bandai Namco. W zespole znajdują się byli deweloperzy Star Wars 1313

Z udzielonych przez Japończyka odpowiedzi wynika, że Nintendo pragnie zalać swoją konsolką dosłownie cały świat, do tego stopnia, aby bawiły się przy niej nie tylko wszystkie rodziny, ale każdy jej członek z osobna.

Naszą nielimitowaną ambicją dla Nintendo Switch jest to, aby posiadały go nie tylko wszystkie rodziny, ale każda pojedyncza osoba.

Dzięki takiemu ambitnemu podejściu sprzęt Ninny może naprawdę sporo osiągnąć. A jak wiemy, kreatywność firmy praktycznie nie zna granic, więc możemy spodziewać się tu najróżniejszych cudów - jeszcze dziwniejszych niż "karton dla graczy".

Jeśli konsumenci wezmą za pewnik, że każdy ma Nintendo Switch, wtedy możemy stworzyć nowe bardzo 'Nintendowe' pokolenie grających. Nintendo Switch może mieć życie niezależnie od smart urządzeń i innych systemów do gier wideo. Rozszerzanie świata Nintendo Switch w ten sposób oznacza eliminację ryzyka.

Źródło: https://www.polygon.com/2018/2/9/16996492/nintendo-switch-sales-miyamoto-labo

Tagi: miyamoto nintendo Switch shigeru miyamoto sprzedaż switch