SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2018 17:28
Attack on Titan 2 z rozbudowanym trybem sieciowym. Wspólne polowanie na golasów
366V

Attack on Titan 2 z rozbudowanym trybem sieciowym. Wspólne polowanie na golasów

W Attack on Titan 2 nie zabraknie sieciowych zmagań, podczas których wraz z kumplami wyruszymy do walki z olbrzymami-golasami. Twórcy zdecydowali się pokazać przyjemności na dynamicznym zwiastunie przepełnionym fragmentami rozgrywki.

Uniwersum Attack on Titan cieszy się nawet w Polsce coraz większą popularnością, więc pewnie i wśród naszych czytelników znajdą się chętni na najnowszą grę Koei Tecmo. Twórcy pokazali na czym polegają zmagania sieciowe.

Attack on Titan 2 na dynamicznym zwiastunie. Twórcy pokazują krwawą walkę

Na 20 marca zaplanowano polską premierę Attack on Titan 2. Za grę odpowiada studio Omega Force, które od wielu lat rozwija gry z serii Dynasty Warriors, Samurai Warriors, czy też One Piece. Twórcy postanowili zaprezentować sieciowe zmagania, podczas którym wyruszmy do walki z wielkimi golasami.

Studio zaoferuje graczom różne warianty zabawy – ukończymy historię w kooperacji, wyruszymy na specjalne czteroosobowe zadania, czy też weźmiemy udział w zespołowych bitwach czterech na czterech. Po premierze zostanie przygotowany nawet wariant zabawy, w którym gracze wcielą się w tytanów.

Zwiastun pozwala spojrzeć na sporo fragmentów rozgrywki i jestem przekonany, że miłośnicy japońszczyzny mogą szykować się na sporo frajdy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: attack on titan 2 gameplay omega force zwiastun