Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2018 18:04
Sea of Thieves przepełnione historiami. To gracz stworzy swoją legendę
1004V

Sea of Thieves przepełnione historiami. To gracz stworzy swoją legendę

Jeszcze do niedawna wielu graczy nie doceniało produkcji Rare, ale ostatnie testy pokazały, że Sea of Thieves zaoferuje unikalną rozgrywkę. Twórcy doskonale zdają sobie sprawę z siły swojej marki i jeden z reżyserów postanowił opowiedzieć o świecie.

Testy Sea of Thieves cieszyły się ogromną popularnością, która zaskoczyła nawet samych deweloperów. Gracze chętnie podróżowali po świecie i z tego powodu niektórzy piraci natrafili na problemy techniczne.

Sea of Thieves (Xbox One, PC). Premiera, cena, wymagania

Mimo to trudno nie zgodzić się z jednym – Sea of Thieves to spora niespodzianka oferująca fantastyczną rozgrywkę dla grup graczy, którzy uwielbiają wspólnie spędzać czas na serwerach. Małym problemem będzie zabawa dla singlistów, jednak w dzisiejszych czasach nie powinien to być duży problem.

Mike Chapman postanowił opowiedzieć o świecie Sea of Thieves, w którym na każdym kroku natrafimy na przygody. To naszym zadaniem będzie uczestniczenie w świecie i czerpanie garściami z najróżniejszych aktywności.

To na pewno nie będzie typowa produkcja, które to systematycznie debiutują na rynku, ale jeśli wkręcicie się w świat Sea of Thieves, a w dodatku macie grono znajomych chętnych do takiej zabawy, to na pewno spędzicie w tym świecie długie godziny.

Należy przy tym pamiętać, że Sea of Thieves jest pierwszą grą z rozbudowanego Xbox Game Pass – Microsoft zdecydował się wrzucać swoje największe hity do oferty w dniu ich premiery.

Tagi: Microsoft rare Sea of Thieves trailer zwiastuny