Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2018 14:30
Pierwszy zespół: Juventus FC od Netflix na zwiastunie! To będzie hit dla fanów Starej Damy
1649V

Pierwszy zespół: Juventus FC od Netflix na zwiastunie! To będzie hit dla fanów Starej Damy

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun dokumentu przygotowanego we współpracy z włoskim Juventusem. Materiał zapowiada kawał ciekawej produkcji, która powinna zainteresować fanów piłki nożnej z całego świata.

Juventus FC wciąż zacięcie walczy z SSC Napoli o pierwsze miejsce w Serie A, a jednocześnie piłkarze Starej Damy w przyszłym tygodniu rozpoczną bój w Lidze Mistrzów z Tottenhamem Hotspur. Sympatycy włoskiego klubu powinni czekać na jeszcze jedno wydarzenie, które odbędzie się w przyszłym tygodniu, bo to właśnie 16 lutego odbędzie się premiera pierwszego odcinka „Pierwszy zespół: Juventus FC”.

Jessica Jones od Netflix na dużym zwiastunie. Materiał zapowiada 2 sezon

Netflix zdecydował się stworzyć trzyodcinkowy dokument, w którym zostanie przedstawiona historia drużyny. Widzowie mogą liczyć nie tylko na szczegóły dotycząće klubu, ale również konkretne informacje o największych gwiazdach, czy też obiecujących zawodnikach walczących o sławę na włoskich boiskach.

W tej drugiej grupie powinien znaleźć się Wojciech Szczęsny, który jak wiadomo zaczął aktualny sezon z przytupem i miał nawet okazję kilkukrotnie reprezentować pierwszy zespół.  Polski bramkarz świetnie dogaduje się z legendą Gianluigi Buffonem – spora część materiału powinna zostać poświęcona kapitanowi Bianconerich.

Pierwszy zwiastun pozwala spojrzeć na kilka ciekawych scen – Netflix pokaże nie tylko życie „boiskowe” piłkarzy, ale również wpuści widzów do „strefy prywatnej” zawodowców. Wcześniej platforma wspominała o pokazaniu „zaplecza”, ale szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że otrzymamy możliwość spojrzenia na takie szczegóły.

16 lutego odbędzie się premiera wszystkich trzech odcinków Pierwszy zespół: Juventus FC. Stacja ma w planach kolejne produkcje prezentujące europejskie kluby.

Źródło: YouTube.com

Tagi: