Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2018 17:32
Dragon's Crown Pro w maju. Sony potwierdziło datę premiery
585V

Dragon's Crown Pro w maju. Sony potwierdziło datę premiery

Bez grubego zwiastuna, nowej rozgrywki, czy też porządnie przygotowanej informacji prasowej. Sony potwierdziło datę premiery Dragon's Crown Pro w krótkiej informacji na Twitterze. Gra uzupełnia małą lukę w kalendarzu Japończyków.

Posiadacze PlayStation 4 nie mogą narzekać na brak ciekawych tytułów. Od początku roku na urządzeniu Japończyków debiutują mocne gry, a Sony właśnie potwierdziło nadejście kolejnej produkcji.

Dragon's Crown Pro z mistrzowską kooperacją. Atlus pokazuje zespołową rozgrywkę

15 maja 2018 roku na PlayStation 4 odbędzie się premiera Dragon's Crown Pro. Sony nie zdecydowało się w tym wypadku dorzucić do wiadomości porządnie przygotowanego zwiastuna, a po prostu krótka wiadomość trafiła na Twitter.

Sytuacja jest dość zaskakująca, bo wielu graczy czeka na poprawione wydanie Dragon's Crown – ale najwidoczniej korporacja nie zamierza się skupiać na małym porcie, gdy w okolicy zadebiutują znacznie większe produkcje.

Nie możemy zapomnieć, że w kwietniu trafi na półki sklepowe God of War, a na wiosnę wciąż datowany jest Detroit: Become Human, więc bardzo możliwe, że kalendarz ekskluzywnych tytułów na PlayStation 4 może wyglądać następująco:

  • Kwiecień – God of War
  • Maj –  Dragon's Crown Pro
  • Czerwiec – Detroit: Become Human

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery Dragon's Crown Pro god of war playstation 4